A
A
A
Аб
Аб
A
A
A

Lviv regional center of public organization

Ukrainian Union of InvalidsUUI

Lviv regional center of public organization
«Ukrainian Union of Invalids» - UUI

 

Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» (далі – ЛОО ВГО УСІ) заснований у 2008 р. Активну діяльність розгорнув у 2011 р. Мета організації – захист прав та інтересів осіб з інвалідністю, зокрема – важкими порушеннями зору.

Осередок займається впровадженням...

Last projects

06
December
2017

Лис Микита: серія «Мультиплікація з аудіодискрипцією для незрячих дітей

В ювілейний для Каменяра 2016 рік в Україні було надруковано рельєфно-крапковим шрифтом 8 творів І.Я. Франка. Серед них – сатирична поема «Лис Микита». Організація, знаючи про існування однойменної 26-серійної мультиплікаційної стрічки, поставила собі за мету адаптувати цей унікальний мультик для дітей з важкими порушеннями...

Categories:

Culture
read more ...
11
November
2017

Бенефіс Олени Ковтун

Перший і поки єдиний сольний концерт переможниці ТВ-шоу «Україна має талант!» Олени Ковтун відбувся у Львові 11.11.2017 р. Незряча співачка з Полтави виступала у супроводі оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької на сцені Львівського академічного драматичного театру ім. Лесі Українки.

Підтримали Олену скрипаль-віртуоз...

Categories:

Culture
read more ...
18
October
2017

Веб-сторінка, доступна для осіб з повною і частковою втратою зору

Кінцева мета проекту - створення веб-сторінки для користувачів з різною ступінню ураження зору. Водночас веб-сторінка мала бути привабливою і цікавою для зрячих шанувальників Інтернет.

Розробленням сайту займалась IT компанія «Бренд-А», тестуванням веб-сторінки і консультуванням розробників – незрячі співробітники...

Categories:

Social Protection
Скріншот сайту
read more ...

You do not have to start grandiose projects to sow good things. Even small things can weight a lot for another person.

Nick Wuichich, «Life without borders»